Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
53 oy / 2,98 puan
Firma Yetkilisi
:
Sharafatdin Bekchanov
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Yunus Mah. Atölyeler Sok. B Blok No:1b 23 Topselvi
İstanbul / Kartal
2018 yılında kurulan Armin Packaging, 14 yılı aşkın sektörel tecrübesi ile Türkiye'de ve Dünya'da dolum makineleri ve dolum hatları üretmektedir. Sıvı Dolum Makinası, Kapak Kapama ve Kapak sıkma Makinası, Etiketleme Makinesi başta olmak üzere daha birçok dolum makinasının üretimini ve ihracatını yapmaktadır.

Dolum Makinaları alanında uzmanlaşan ve her zaman teknolojiyi ve gelişimi vizyonu olarak kabul eden şirketimiz hem ulusal hem de uluslararası konjonktürde hedeflediği markalaşma yolunda emin adımlarla. Ürettiğimiz makinaların kalitesi, referanslarımızın memnuniyeti şirketimizin kurumsal çalışma anlayışının en temel altyapısını oluşturmaktadır.

Şirketimizin ürettiği bazı makinalar şunlardır:
Sıvı dolum makinası, kapak kapatma makinası, kapak sıkma makinası, etiketleme makinesi, bal dolum makinası, kavanoz dolum makinası, otomatik sigara dolum makinası, sucuk dolum makinası, ayran dolum makinası, lokma çikolata ve çikolata dolum makinası, süt dolum makinası, şişe dolum makinası, kapsül dolum makinası, lokma dolum makinası, otomatik dolum makinası, parfüm dolum makinası vb.
Armin Packaging şirketimizle hemen irtibata geçin ve istediğiniz makinalara sahip olun!

Etiketler

Ürünlerimiz

Armin Packaging Dolum Makinaları firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Armin Packaging Dolum Makinaları firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.