Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Taşkale Çiğköfte

3 star rating
27 oy / 3 puan
Firma Yetkilisi
:
Ömer Yetkin
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Cebeci Mah. 2495 Sok. No:43/b2
İstanbul / Sultangazi

Taşkale Çiğköfte - Hakkımızda

Çiğköfte dünyasında farklı bir renk, bambaşka ve enfes bir lezzete sahip bir marka. Taşkale Çiğköfte, sektörde yenilik arayanların, hep aynı tatlardan bıkmış damakların aradığı lezzet. Acılı, acısız ve az acılı çiğ köftesi ile yediden yetmişe herkes için bir lezzet olan Taşkale çiğköfte markası, Türkiye genelinde hem çiğköfte severleri memnun ediyor, hem de bayilikleri vererek insanlarımıza güzel ve karlı bir kazanç kapısı açıyor. Taşkale Çiğköfte ile tanışanlar bir daha bu lezzetten vazgeçemiyor. Çok sayıda şubesi ve pırıl pırıl çiğ köftesi ile Taşkale Çiğköfte her zaman hizmetinizdedir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Taşkale Çiğköfte firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Taşkale Çiğköfte firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.