Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
26 oy / 2,85 puan
Firma Yetkilisi
:
Serkan Daysal
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Hacı İsa Mah. Bülent Baratalı Bulvarı No:76/b
İzmir / Urla

Tatilli Deri - Hakkımızda

Urla'da ilk ve tek olan Tatil Lideri Turizm ve Seyahat Acentası 2017 yılında kurulmuş olup, Turizm Bakanlığı denetiminde Türkiye Seyahat Acentaları Birliği'ne (TURSAB) bağlı 10493 numaralı A Grubu Seyahat Acentası belgesine sahiptir.
Faaliyetlerimiz arasında, yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere kültür turları, otel ve tatil köyü rezervasyonları, vize işlemleri, seyahat sigortası, transfer hizmetleri, kongre, seminer, bayi toplantı organizasyonları, gemi turları ve tüm dünya havayollarının uçak bileti satışları bulunmaktadır.
Faaliyetlerimizi gerçekleştirirken ilkemiz; kaliteli ve dürüst hizmet, amacımız ise mutlak müşteri memnuniyetidir.
Kurucuları genç, yenilikçi, aynı zamanda yıllarca turizm sektöründe çalışmış deneyimli kadrosu ve personeli ile müşterilerine en iyi hizmeti verebilmeyi amaçlamaktadır.

Etiketler

Ürünlerimiz

Tatilli Deri firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Tatilli Deri firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.