Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Hanımeli Şelale San.Tic.Ltd.Şti.

2,5 star rating
340 oy / 2,84 puan
Firma Yetkilisi
:
Aytekin Tepebaş Mehmet Çalışkan
Telefon
:
Fax
:
0 212 711 56 49
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Altınorak Tatil Sitesi Eski Sargün Cad. No:2
İstanbul / Silivri
Firmamız,1994 yılından buyana yapay kaya sanatı ve peyzaj alanlarında siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. 2005 yılında konusuna yakın olan Flex-c-ment Duvar ve Zemin Kaplamalarının bayiliğini, 2008 yılındada Granilit imalatının üretim sertifikasını alarak sektörde bir adım daha atmıştır. AR-GE çalışmalarımızı: estetik,hafif,sağlamlık ve en önemlisi bunların akabinde ürünün ekonomik boyutunu minumuma indirgeme yönünde yapmaktayız Rölyef, heykel ve kişiye özel çalışmalarıyla hizmetlerine renk katmaktadır.Firmamız uzman kadrosuyla park ve bahçelerde, kapalı mekanlardan teras katlarına kadar, tüm sanatsal çalışmalarını başarıyla sizlere hizmet olarak vermektedir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Su Perdesi

Su Perdesi

Su Perdesinde, tavandan tabana istenilen ebatlarda istenilen malzemelerden (fiberglas, flex-c-ment,
Ürün Fiyatı : 4.500 TL

İlanlar

Hanımeli Şelale San.Tic.Ltd.Şti. firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Vakumlu Çörekotlu Lor Peyniri 500 gr. Ovacık Organik Bal Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.