Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
12 oy / 2,83 puan
Firma Yetkilisi
:
Burak Bakar
Telefon
:
Fax
:
0 252 313 69 73
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Çarşı Mah. Artemis Cad. No:2
Muğla / Bodrum

Bakar Sigorta - Hakkımızda

1996 yılında kurulan Bakar Sigorta Aracılık Hizmetleri Limited Şirketi, günümüze kadar kesintisiz bir şekilde müşterilerine hizmet vermektedir.

Firmamızın amacı, müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda en uygun ve doğru hizmeti, eksiksiz olarak yerine getirerek müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Oto, yangın, nakliyat, sorumluluk ve mühendislik branşları üzerinde uzmanlaşarak 23 yıllık bilgi birikimimiz ile müşterilerimize çok yönlü olarak doğru çözümler sunabilmekteyiz.

Güler yüzlü ekibimiz ile Bodrum Yarımadası'nda, Anadolu Sigorta güvencesini 1996 yılından günümüze yaşatıyor olmaktan ve Bodrum'un en eski Anadolu Sigorta acentesi olmaktan mutluluk duyarız.

Etiketler

Ürünlerimiz

Bakar Sigorta firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Bakar Sigorta firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.