Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3,5 star rating
15 oy / 3,53 puan
Firma Yetkilisi
:
Mehmet İpekyüz
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Şanlıurfa Yolu Üzeri Memorial Hastenesi Yanı, Çeysa Serhat Plaza B Blok Kat:4 No:10
Diyarbakır / Merkez

Sanat Temizlik - Hakkımızda

Diyarbakır'ın lider temizlik şirketi olarak yaptığımız tüm temizlik işlerinde %100 memnuniyet garantisi veriyoruz. Bu nedenle Diyarbakır temizlik şirketleri pazarında mükemmelliğe olan bağlılığımızın arkasında, güven ve müşteri memnuniyeti yer almaktadır. Herhangi bir sebepten dolayı yaptığımız hizmetten memnun kalmazsanız hiçbir şekilde ücret talep etmiyor ve hizmetimizden memnun kalana kadar işimizi bırakmıyoruz. Çünkü Diyarbakır temizlik şirketleri sektöründe bizi özel yapan şey, mükemmellik için amansız çalışmamızdır. Müşteri desteği konusunda en iyi çağrı sistemine sahip olan Diyarbakır temizlik şirketi olarak yıllardır Diyarbakır halkına 7/24 telefonla ve e-posta yoluyla hizmet vermekteyiz.

Etiketler

Ürünlerimiz

Sanat Temizlik firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Sanat Temizlik firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Vakumlu Çörekotlu Lor Peyniri 500 gr. Ovacık Organik Bal Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.