Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Yıldırım Mühendislik Sondaj

3 star rating
57 oy / 3,05 puan
Firma Yetkilisi
:
Tülay Kartlı
Telefon
:
Fax
:
0 312 327 19 75
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
1308. Cad. No:14/1 Öveçler
Ankara / Çankaya
2006 yılında Yenimahalle Alemdar İş hanında kurulan Yıldırım Mühendislik & Sondaj faaliyetlerine yer altı suyu aranması ve kullanılması ve su sondajlarının açılması ile başlamıştır. 2007 yılından itibaren temel sondajları ve zemin etüt çalışmalarını, 2008 jeotermal danışmanlık hizmetleri, 2009 yılında imara esas jeolojik jeoteknik etüt işleri ve içme suyu yapım işleri, 2010 yılında hidrojeolojik etüt çalışmaları, kapalı sistem sulama suyu inşaatı yapım işi sanat yapısı(menfez) inşaatları, 2012 yılında jeotermal sahaların ruhsatlandırılması ve jeoteknik sorumluluğu hizmetlerini bünyemize dahil ederek 2011 yılından bugüne kadar 13 yıllık birikimimizle Öveçler-Çankaya'daki ofisimizde çalışmalarımıza devam etmekteyiz.
Yıldırım Mühendislik & Sondaj Çalışanlarına değer veren, Müşteri beklentilerini karşılayan veya müşteri beklentilerinin üstünde hizmet sunmaya çalışan, gelişen teknolojiyi tecrübeyle harmanlayarak çözüm odaklı yaklaşım sergileyen, çevre ve sosyal sorumluluk bilincini teşvik eden topluma ve ekonomiye katma değer yaratmaya çalışan bir yönetim anlayışına sahiptir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Yıldırım Mühendislik Sondaj firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Yıldırım Mühendislik Sondaj firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi firmasayfasi.com , RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması tarafından projelendirilmiştir
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.