Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
26 oy / 3,08 puan
Firma Yetkilisi
:
Tayfun Öztürk
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Akkent Mah. Çorum Ticaret Borsası Kompleksi No:11-f
Çorum / Merkez
Start-up girişiminiz mi var? Tanıtıma mı ihtiyacınız var?
Sanatçı veya yazar mısınız? veya doktor, avukat, mühendis vs. misiniz? kişisel web sayfalarına mı ihtiyacınız var?
Ya da kendi halinde biri veya esnaf mısınız yoksa kurumsal bir şirketiniz mi var? Tanıtım sayfalarına mı ihtiyacınız var?
Online, web sitesi ve Cv oluşturmanın en kolay yolu sloganı ile çıktığımız bu yolda onlarca müşterimizin birçok projelerinde yer aldık amacımız müşterilerimiz ile birebir iletişime geçip ihtiyaçlarını en kısa yoldan, güvenilir bir şekilde çözüme kavuşturmak.
Sizde işiniz gereği bir siteye ihtiyaç duyarsanız (ister kişisel ister kurumsal) veya online adınıza bir web sitesi mi açmak istiyorsunuz öz geçmişinizin yayınlandığı (Cv) adınız uzantılı bir site hiç fena olmazdı.
Kurumsal veya kişisel web çözüm önerilerimiz ve hizmetlerimizden yararlanmak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Yukardaki hizmetlerden yararlanmak isterseniz swotie.com adresini ziyaret edebilir veya info@swotie.com adresinden ihtiyacınız ne ise ona yönelik sitemizde bulunan şablonlardan indirerek bize mail atabilirsiniz.
Uzman ekibimiz tarafından en kısa sürede size dönüş yapılacaktır.

Etiketler

Ürünlerimiz

Swotie Web Tasarım ve Bilişim Hizmetleri firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Swotie Web Tasarım ve Bilişim Hizmetleri firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.