Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
31 oy / 3,06 puan
Firma Yetkilisi
:
Batu Deneme
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
-
Sektör
:
Adres
:
Halaskargazi Cad. Sadıklar 2 Apt. No:198 Kat:3-4
İstanbul / Şişli

SDM Dil Okulları - Hakkımızda

Fransızca, 54 ülkede konuşulan ve 29 ülkede resmi dil olarak kabul edilmektedir. Ticari ve turistik faaliyetlerin yanı sıra eğitim araştırmalarında bizlere yardımcı olacak Fransızca öğrenimi ihtiyaç haline gelmiştir. BATU Fransızca kursunda, sizlere sunulan dijital sınıflardaki derslerimizde görsel ve işitsel zekaya dayalı eğitim sistemi uygulanmaktadır. Fransızca kursunda almış olduğunuz eğitim sonucunda Fransızcanın zor olmadığını fark edeceksiniz. Fransızca kurslarımızda sizlerin dil öğrenimindeki 4 beceriyi tam olarak benimsemeniz amaçlanmaktadır. Okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerini kazanacağınız Fransızca kursunda iletişimi sağlayacak düzeye gelebilirsiniz. BATU Fransızca kurslarının verildiği dersliklerinde sizlere sesli ve görüntülü ders kayıtlarını vermektedir. Ders kayıtları sayesinde istediğiniz zaman ders tekrarı yapabilir. Bu sayede eksiklerinizi giderebilir ve öğreniminizi pekiştirebilirsiniz. Fransızca öğreniminin sağlanması için birincil öğrencinin gayreti ve isteğinin olması gereklidir. BATU Fransızca kursu alan öğrencilerimizin başarı sağlamaması durumunda derse katılım ve ev ödevi oranını dikkate alarak kur için ücretsiz tekrar hakkı sağlamakta ve Başarı Garantisi'' ile çalışarak kalitesini ortaya koymaktadır. BATU Fransızca kursu başlangıç seviyesinde eğitim almanızı sağlayacaktır.

Etiketler

Ürünlerimiz

SDM Dil Okulları firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

SDM Dil Okulları firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Vakumlu Çörekotlu Lor Peyniri 500 gr. Ovacık Organik Bal Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.