Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Pratik Araba Periyodik Araç Bakımı

3 star rating
55 oy / 3,11 puan
Firma Yetkilisi
:
Bora Dura
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Beylikdüzü Org. San. Bölgesi Birlik San. Sitesi 1. Cad. No:52-58
İstanbul / Beylikdüzü
Firmamız Üstün Oto adıyla 1968 yılında oto tamir ve bakım servisi olarak İstanbul-Çağlayan'da 80 m2'lik bir alan üzerine kuruldu.

Özellikle Amerikan otomobilleri ve otomatik şanzıman üzerine vermiş olduğu hizmetlerle, karışık oto üzerine çalışan firmalar arasında gözde bir yerde bulunmayı başardı.

25 yıl İstanbul Çağlayan'da verilen hizmet neticesinde 1993 yılında bugün halen faaliyette bulunduğu İstanbul- Beylikdüzü'ndeki merkez binasına geçti.

Pratik araba olarak teknoloji ile ustalığı bir araya getirerek ziyaretçilerine kaliteli hizmet vermeyi hedeflemektedir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Pratik Araba Periyodik Araç Bakımı firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Pratik Araba Periyodik Araç Bakımı firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.