Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
32 oy / 3,03 puan
Firma Yetkilisi
:
Burak Özkan
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Pelitli Mah. Yeni Mezarlık Yolu Cad. Gebze Geri Dönüşümcüler Sit. No:100/c
Kocaeli / Gebze

Burak Geri Dönüşüm - Hakkımızda

Her türlü atık kağıtlarınızı kilo ile toptan alım ve satımını yapıyoruz. Firmamız Gebze'de kurulmuş olup İstanbul'un birçok il ve ilçesine de hizmetler sunmaktadır. Amacımız daha temiz bir duayı katkıda bulunmaktadır. Bu nedenle doğayı korumak için daha fazla elimizden gelen çabayı sarf ediyoruz firmamızın yetki belgeleri bulunmaktadır. Ayrı olarak evrak imha işlemlerini de yapıyoruz. Bunun yanında pirinç bakır ve buna benzer metallerinde tek tek işlemlerini yapıyoruz. Ayrıca CNC tezgahlarında kullanılan sert metal uçlarında bakımlarını da yine gerçekleştirmekteyiz. Firmamız birçok sektöre yardımcı olmaktadır bunların en başında metal sektörü gelmektedir. Metal sektöründeki çıkan hurda talaşlı da firmamız yerinden almakta ve kilo ile tekrardan satmaktadır amacımız ekonomiye daha fazla fayda sağlamaktır. Bizler için önemli olan dua mızı da temiz ve tutmaktır ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında aklınıza takılan soru ve düşünceleriniz için bizler ile iletişime geçmekten asla çekinmeyin.

Etiketler

Ürünlerimiz

Burak Geri Dönüşüm firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Burak Geri Dönüşüm firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.