Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
15 oy / 3 puan
Firma Yetkilisi
:
Turgay Gök
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Bahçelievler Hüseyin Okan Merzeci Bulvarı 488-a Pozcu
Mersin / Yenişehir

Metince Peruk - Hakkımızda

2005 yılında günün modası, insanların sosyal yaşantısına uygun olarak en yeni ve kaliteli biçimde saç üzerine geniş kapsamlı işlemler yapma ve bunu hem uygulama hem toptan &perakende satışıyla halka sunmak ilkesiyle yola çıkan METİNCE PERUK markamız geçen sürede Türkiye ve yurt dışında en büyük toptan & perakende firmalarından biri olmayı başarmıştır.

Kuruluşundan bu yana aktif bir şekilde hizmet vermekte olup kuaför hayatından başlayıp ticari unvanını gerçek saç satışından başlayarak bütün saç aksesuarlarını (fiber sentetik, peruk, kaynak, saç aparatları, tepelik, protez) satışıyla birlikte uygulamalı bir şekilde yüksek kalite de hizmet vermeye devam etmektedir.
Türkiye genelinde başarıya imza atıp ,yurt dışında da bir çok ülkeye hitap etmektedir.
Geniş çeşidi ve uzman kadrosuyla başarı elde etmiş ve etmeye devam etmektedir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Metince Peruk firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Metince Peruk firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.