Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Altındağ OSGB

3 star rating
32 oy / 3 puan
Firma Yetkilisi
:
Eray Akar
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Torbalı Mah. 5014 Sok. No:48
İzmir / Torbalı

Altındağ OSGB - Hakkımızda

Vizyonumuz; Profesyonel, çözüm odaklı ve inovatif bakış açısıyla toplumumuzda iş sağlığı ve güvenliği kültürünü Uluslar arası standartlara uygun hale getirmek.Müşterilerimizi ve çalışanlarımızı her zaman memnun eden , güvenilir ve aynı kalitede hizmet sunan sürekli olarak fark ve değer yaratan , saygın ve lider bir iş sağlığı ve iş güvenliği şirketi olmak.

Misyonumuz; Alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile ülkemizde iş sağlığı ve güvenliği alanında farkındalık oluşturarak hizmetin gerekliliklerini yönetmeliğe uygun şekilde eksiksiz yerine getirmek ve daha güvenli çalışma ortamları oluşturarak hizmet verdiğimiz firmaların çözüm ortağı olmak.

Etiketler

Ürünlerimiz

Altındağ OSGB firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Altındağ OSGB firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Vakumlu Çörekotlu Lor Peyniri 500 gr. Ovacık Organik Bal Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.