Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
30 oy / 3,17 puan
Firma Yetkilisi
:
Cüneyt Karagöz
Telefon
:
Fax
:
0 216 484 11 25
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Yenidoğan Mah. Akın Cad. Beyazıt Sok. No:9/a Yenidoğan
İstanbul / Sancaktepe
Yönlendirme özel ve kamu sektöründe binaların kimliklendirilmesi için büyük önem taşımaktadır. İnsan trafiğinin doğru şekilde yönetilmesi için doğru şekilde kullanılan yönlendirme elemanları çok önemlidir. Magnet yönlendirmeler çok pratik ve uygun maliyetli yönlendirme ürünleridir. Çok çeşitli malzemelerden üretilmekte olup firma tercihleri ve kullanılacak olan ortamın tasarımı göz önüne alınarak dünya standarlarına uygun üretilmektedir.

Üst seviye kaliteli malzemeler tercih edilerek ürünlerin uzun süre deforme olmadan kullanılması sağlanmaktadır. Kolay montaj modüler yapı ve ekonomik fiyat performansı ile çok tercih edilen bir üründür. Magnet yönlendirme sistemleri aynı ölçülerin kendi içlerinde yer değiştirebilmesi modüler yapısının korunabilmesi için kesimi aplikasyonu ve montajı profesyonel ekibimiz tarafından dikkatle yapılmaktadır.

Dekoratif yönlendirmelerde en yaygın kullanılan ürün çeşitleri ise mıknatıslı kapı isimlikleri ve pleksi kapı isimlikleridir. Mıknatıslı kapı isimliklerin de ayrıca modüler ( değişebilir ) bir yapıya sahip braille alfabeli olan bombeli ve düz yönlendirme çeşitlerimiz de bulunmaktadır.

Magnet ve pleksi kapı isimliklerinin müşterilerimiz tarafından tercih edilmesindeki en büyük faktörlerin başında, Kolay temizlenebilir bir yapıya sahip olmaları, Kullanım ömürlerinin uzun olması, fiyat / performans uygunluğudur.

Ürünlerimiz ile ilgili daha detaylı bilgi almak ve size uygun yönlendirmelere ait seçenekleri görmek için bizim ile irtibata geçiniz...

Etiketler

Ürünlerimiz

Yön Mimari Reklam Engelsiz Yaşam Ürünleri firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Yön Mimari Reklam Engelsiz Yaşam Ürünleri firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.