Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
60 oy / 2,97 puan
Firma Yetkilisi
:
Ramazan Kelekci
Telefon
:
Fax
:
0 262 745 46 52
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Kazımkarabekir Mah. Sokullu Cad. No:142
Kocaeli / Darıca
Firmamızın vermekte olduğu hizmetler: inşaat taahhüt, mimari dekorasyon, kompozit cephe kaplama, alüminyum doğrama, pvc pencere, kapı, panjur, giyotin cam balkon, ısıcamlı cam balkon, fotosel kapı, otomatik kepenk.

Etiketler

Ürünlerimiz

Mekra Mimarlık & Mühendislik İnşaat San. Tic. A.Ş. firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Mekra Mimarlık & Mühendislik İnşaat San. Tic. A.Ş. firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.