Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
90 oy / 3,07 puan
Firma Yetkilisi
:
Muhammed Hanefi Taşkın
Telefon
:
Fax
:
0 224 441 38 81
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Yaylacık Mah. 39. Sok. No:7/2
Bursa / Nilüfer

Tekveka - Hakkımızda

1989 yılında ismail taşkın tarafından Taşkınkalıp Ltd. Şti. olarak Bursa/Yıldırım/ Duaçınarı semtinde kurulan şirketimiz 1997 yılında kendi yeri olan Bursa/Nilüfer/ Yaylacık mahallesine taşınmıştır.

2017 yılına kadar inşaat çelik kalıpları (vidalı/kamalı teleskopik direk, sıva iskelesi, kolon kalıpları vb.) konusunda hizmet veren şirketimiz, adi ve kalitesiz üretim ile beraber ortaya çıkan haksız rekabete dayanamayarak Taşkınkalıp Ltd. Şti. şirketi tasfiye edilmiştir.

Yoluna Tekveka San. Ve Tic. şahıs şirketi olarak kendi yerinde ve kendi tasarladığı makineler ile yepyeni bir sektörde boru ovalama, ovalama boru kesme, eksantrik (makine çalışma videolarını sol menüden seyredebilirsiniz) sektöründe fason olarak faaliyet gösterme kararı almıştır.

Not-1: Tüm hizmetlerimiz sadece, fason işçilik olup malzeme bizden ürün satışımız yoktur.

Etiketler

Ürünlerimiz

Tekveka firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Tekveka firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Vakumlu Çörekotlu Lor Peyniri 500 gr. Ovacık Organik Bal Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.