Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Pia Ayak Sağlığı

3 star rating
21 oy / 3 puan
Firma Yetkilisi
:
Pınar İba
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Ragıp Tüzün Caddesi No:152/1
Ankara / Yenimahalle

Pia Ayak Sağlığı - Hakkımızda

Ayak sağlığının önemi hakkında bilinçlendirmek, doğru uygulamalarla sağlık sektörüne katkıda bulunmak ve yaşam standartlarını artırmak amacı ile çalışan Pia Ayak Sağlığı 2010 yılında kurulmuştur.

Değişen ve gelişen ayak sağlığı sektöründe hem yurtiçi hem de yurtdışında, dünyaca tanınan ürünler ve markalar ile işbirliği içerisinde en doğru sonuçları almayı gayret edinmektedir.

Acıbadem Üniversitesi Podoloji Bölümü mezunlarından Pınar Ünal İba yönetiminde Ankara Çayyolu ve Ankara Yenimahalle'de 2 şube olarak hizmet vermektedir.

Halk arasında sıklıkla görülen tırnak batması, nasır sorunları, diyabetik ayak semptomları, yürüme bozuklukları, tırnak ve ayak mantarı, deforme tırnak sorunları gibi ayak ve vücut sağlığı ilgilendiren konularda çözümler üretmektedir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Pia Ayak Sağlığı firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Pia Ayak Sağlığı firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
2019 Yılına Ait Vergi Levhasının İnternet Vergi Dairesinden Alınmasının Son Günü
1.5.2020 - 1.6.2020
Denetim Kuruluşları Yetkilendirme Belgesi Yıllık Harç Ödemesi
1.5.2020 - 1.6.2020
Elektrik Üretimi Lisans Harçları Yıllık Harç Ödemesi
1.5.2020 - 1.6.2020
Nisan 2020 Dönemine Ait Turizm Payının Beyanı ve Ödemesi
1.5.2020 - 1.6.2020
Nisan 2020 Dönemine Ait Haberleşme Vergisinin Beyanı ve Ödemesi
1.5.2020 - 1.6.2020
Yeni Ürünler
Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09 İşkembe Temizleme Makinası-TP.07 İşkembe Temizleme Makinası-TP.05 İşkembe Temizleme Makinası-TP.03

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi firmasayfasi.com , RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması tarafından projelendirilmiştir
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.