Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Pia Ayak Sağlığı

3 star rating
96 oy / 3,03 puan
Firma Yetkilisi
:
Pınar İba
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Ragıp Tüzün Caddesi No:152/1
Ankara / Yenimahalle

Pia Ayak Sağlığı - Hakkımızda

Ayak sağlığının önemi hakkında bilinçlendirmek, doğru uygulamalarla sağlık sektörüne katkıda bulunmak ve yaşam standartlarını artırmak amacı ile çalışan Pia Ayak Sağlığı 2010 yılında kurulmuştur.

Değişen ve gelişen ayak sağlığı sektöründe hem yurtiçi hem de yurtdışında, dünyaca tanınan ürünler ve markalar ile işbirliği içerisinde en doğru sonuçları almayı gayret edinmektedir.

Acıbadem Üniversitesi Podoloji Bölümü mezunlarından Pınar Ünal İba yönetiminde Ankara Çayyolu ve Ankara Yenimahalle'de 2 şube olarak hizmet vermektedir.

Halk arasında sıklıkla görülen tırnak batması, nasır sorunları, diyabetik ayak semptomları, yürüme bozuklukları, tırnak ve ayak mantarı, deforme tırnak sorunları gibi ayak ve vücut sağlığı ilgilendiren konularda çözümler üretmektedir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Pia Ayak Sağlığı firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Pia Ayak Sağlığı firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Vakumlu Çörekotlu Lor Peyniri 500 gr. Ovacık Organik Bal Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.