Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Kar-Ser Teknik Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Tamir Servisi

3 star rating
41 oy / 3 puan
Firma Yetkilisi
:
-adem Usta
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Bulgurlu Mah. Söğütlüçayır Cad. Sivaslı Sok. No:15
İstanbul / Üsküdar
Kar-Ser Teknik Servis Endüstriyel Mutfak Ekipmanları servisi hizmeti vermektedir. Satış, servis, tamir, bakım, onarım, yedek parça hizmeti vermekteyiz. Endüstriyel soğutucular, gazlı pişirici grubları, benmariler, çay ocakları, soğuk oda, ve konveksiyonel fırınlar dahil olmak üzere tüm endüstriyel mutfak ekipmanları servis hizmetini tüm endüstriyel mutfak markalarının tamir bakım onarım servisleri yapılmaktadır.

Endüstiyel Mutfak Ekipmanlatı servisi hizmeti veren teknik servis firmamız Öztiryakiler, İnoksan, Naskoni, Empero, Fagor, S2000, Fagor, Silver, Işıkgaz, Turhan Çelik, İmza, Atalay, Kayalar, Pimak, duran çelik, dahil bir çok yerli ve yabancı endüstriyel mutfak markalarına arıza bakım tamir teknik servis hizmeti vermekteyiz.

Etiketler

Ürünlerimiz

Kar-Ser Teknik Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Tamir Servisi firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Kar-Ser Teknik Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Tamir Servisi firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.