Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
PodoPharma

3 star rating
89 oy / 3,02 puan
Firma Yetkilisi
:
Murat İba
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Ragıp Tüzün Cad. No:152/1
Ankara / Yenimahalle

PodoPharma - Hakkımızda

El ve ayak sağlığı hakkında bilinçlendirmek, sağlık sektörüne katkıda bulunmak ve yaşam standartlarını artırmak amacı ile çalışan PodoPharma 2010 yılında kurulmuştur.
Değişen ve gelişen el ve sağlığı sektöründe hem yurtiçi hem de yurtdışında bilinen ve etkinliği ispatlanan markalar ile işbirliği içerisinde en doğru ürünleri sunmayı gayret edinmektedir.
Lütticke, Laufwunder, Fresco, Deramed, BTO Spange, BS Spange gibi markaların ürünlerini bünyesinde barındıran PodoPharma; medikal merkezler, hastaneler, podoloji üniteleri, güzellik salonları ile işbirliği içerisinde çalışmalarını sürdürmektedir.

Etiketler

Ürünlerimiz

PodoPharma firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

PodoPharma firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.