Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
ELRA Elektronik Yazılım Otomasyon

3 star rating
79 oy / 3 puan
Firma Yetkilisi
:
Ahmet Şengüder
Telefon
:
Fax
:
0 232 439 20 72
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Yunus Emre Mah. 4031 Sok. No:5
İzmir / Karabağlar
ELRA, sektöründeki teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve en yeni ürünlerle; kurumsal ve bireysel kullanıcıların ihtiyaçları doğrultusunda gerekli çözümleri üreten bir teknoloji şirketidir. 2004 yılında yazılım ve elektronik alanlarında faaliyet göstermek amacıyla kurulmuş olan ELRA, bu amaca yönelik olarak yaptığı arge çalışmaları sayesinde sektöründe birçok başarılı projeye imza atmıştır. 2007 yılında kendi veri toplama terminalini üreterek GEÇİŞ KONTROL SİSTEMLERİ'nin satışına başlamıştır.

2010 yılında tamamen kendi üretimi olan OTOPARK OTOMASYONLARI' nı piyasaya sunmuştur. Her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışan ELRA, hizmet verdiği müşteri sayısını her geçen gün arttırmaktadır. Kendi elektronik kontrol kartlarını ve yazılımlarını üreten ELRA, bu alanda ürün satışı yapan firmalara da tedarikçi olarak hizmet vermektedir. Teknolojiyi takip eden ve yenilikçi yapısı ile sektöründe hep daha iyiye ulaşmayı hedefleyen ELRA, bu amacına uygun arge çalışmalarını kesintisiz olarak sürdürmektedir.

ELRA, seri üretim ürünleri dışında müşterilerinin özel ihtiyaç ve taleplerine yönelik üretimler de yapmaktadır. Öncelikli hedefi; kaliteli, güvenilir ve ekonomik sistemlerle müşterilerine uygun çözümler sunmak olan ELRA, sektörde kalıcı bir yer kazanmıştır.

Etiketler

Ürünlerimiz

ELRA Elektronik Yazılım Otomasyon firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

ELRA Elektronik Yazılım Otomasyon firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.