Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
54 oy / 3,07 puan
Firma Yetkilisi
:
Hasan Karaca
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Haramidere Cad. Yakuplu
İstanbul / Beylikdüzü

Burak İlahi Grubu - Hakkımızda

Özel günlerini dini törenlerle taçlandırmak isteyenler sünnet, kına gibi toplantılarını İslama uygun olarak kutlamaktadır. Dini organizasyon tercih edenleri farklı etkinlik ve eğlenceler beklemektedir. Özel gününü en güzel şekilde kutlamak isteyenler dini organizasyonları tercih etmektedir.

Farklı Dini Organizasyonlar

Kına töreni geleneklerimizde kadınların kendi arasında düzenlediği bir eğlencedir. İslama uygun organizasyonlara özel olarak bayan ilahi grubu kına törenlerinde hizmet vermektedir. Kına gecesinde İlahiler def eşliğinde ilahi grubu en dokunaklı ilahiler ile tasavvuf örnekleri sunmaktadır. Profesyonel ekibiyle misafirlerin eğlenmesi için hizmet sunmaktadır.

Etiketler

Ürünlerimiz

Burak İlahi Grubu firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Burak İlahi Grubu firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.