Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
74 oy / 2,99 puan
Firma Yetkilisi
:
Emre Uşarel
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Mersinli Mah. 2821 Sok. No:88/b Oto Plaza
İzmir / Konak
ERKAB KABLO firması olarak, Erişim Kablo ile birlikte 4000 m kapalı alanda üretim faaliyetini sürdürmektedir. Firmamızın amacı,yurtiçi ve yurtdışı pazarındaki etkinliğini sürekli arttırmaktır. Erkab Kablo nitelikli yönetim kadrosu,çalışanların profesyonel birikimi ile, kaliteli ve hızlı üretimi kendine hedef olarak belirlemiştir.İlkemiz koşulsuz müşteri memnuniyetidir. Firmamız sektörde başta marin ve gemi tipi kabloları olmak üzere kontrol ve sinyal kabloları,veri iletişim kabloları, koaksiyel, poliüretan (pur) kablolar ve standart olmayan özel kablolarında üretiminde faaliyet göstermektedir. Firmamız, tekne ve yat üretim sektörünün son yıllardaki gelişimi sebebiyle kendini bu yönde kalite,belge ve stok çeşitliliği ile geliştirmiştir. Kaliteyi ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan firmamız ISO 9001:2000,ROSH,TSE,TÜRK LOYDU,CE,RINA,BV belgelerini elinde bulundurmaktadır. Müşteri taleplerinin tanımlanması ve çözümlenmesi için AR-GE departmanımız sürekli genişleyen bir vizyonla çalışmaktadır. Bu çalışmalar sonucu kalite sistemlerinin istemiş olduğu teknik konulara çözüm getirmiştir. . Firmamızın İzmir merkezli olmasının temel sebebi ise Ege ve Akdeniz Bölgesindeki marin sektöründe faaliyet gösteren firmalara kısa zamanda sevkiyat ve birebir çözüm üretebilmektir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Erkab Kablo Dış Ticaret Ltd. Şti. firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Erkab Kablo Dış Ticaret Ltd. Şti. firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.