Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Logos Decor

2,5 star rating
43 oy / 2,88 puan
Firma Yetkilisi
:
Sultan Öztürk
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Beşyol Mah. E5 Yan Yol Üzeri Beşyol Mevkii No:25/3 Kat:1
İstanbul / Küçükçekmece

Logos Decor - Hakkımızda

Firmamız 10 yıllık deneyimi ile yıldız entegre ürünlerinden mdf ve variodor kapı satışları olmakla birlikte mobilya imalatında mutfak dolabı portmanto gardolap ve en son da da banyo dolabını da bünyesine alarak hizmet vermeye devam etmektedir. Firmamız E5 yan üzeri 500 m2 tehşir alanı kolay ulaşım ile siz değerli müŞterilerimizi bekliyoruz.

Etiketler

Ürünlerimiz

Logos Decor firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Logos Decor firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.