Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Doruk Tanıtım

3 star rating
20 oy / 3,15 puan
Firma Yetkilisi
:
Elif Durmuş
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Maltepe Mah. Davutpaşa Cad. Güven Sanayi Sitesi No:83 A Blok D:39 Topkapı
İstanbul / Zeytinburnu

Doruk Tanıtım - Hakkımızda

Doruk Tanıtım, pazarlama faaliyetlerinin ayrılmaz parçası haline dönüşen promosyon ürünleri kapsamında geliştirdiği nitelikli ve ayrıcalıklı çözümlerle sektörünün lideri konumuna kısa sürede yükselmeyi başarmış bir marka olarak, geniş müşteri kitlesine yapıcı çözümler sunmaya devam ediyor. Her dönemde büyüme trendini sürdüren ve müşteri kitlesini genişleterek, hem yurtiçi hem yurtdışı pazarına promosyon ürünleri temin eden Doruk Tanıtım, yeni pazarlama trendlerine uygun ürünleri ile çeşitlilik sağlıyor ve müşteri taleplerini en doğru biçimde karşılıyor.

Etiketler

Ürünlerimiz

Doruk Tanıtım firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Doruk Tanıtım firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.