Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
80 oy / 2,96 puan
Firma Yetkilisi
:
Furkan İsen
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Mahmudiye Mah. Ertuğrulgazi Cad. 4. Sok. No:27 Yeni Sanayi
Bursa / İnegöl

Nilay Koltuk - Hakkımızda

2008 yılında kurulan Nilay Koltuk firması kuruldu. Mobilya sektöründe yenilikçi gelişmeler ile hız
kesmeden işlerini sürdürmektedirler. Ev mobilyası, oturma grubu, koltuk grubu, salon takımı, çocuk genç odası, yatak odası, ev mobilyaları, oturma grupları, koltuk takımları gibi hizmetler sunmaktadır. Firmamız müşteri memnuniyeti odaklı işlerini sürdürmektedirler. Mobilyalarımız 2 yıl garantilidir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Nilay Koltuk firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Nilay Koltuk firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.