Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
85 oy / 3,05 puan
Firma Yetkilisi
:
Decofix
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:

Decofix Dekorasyon - Hakkımızda

Decofix Dekorasyon 1997 Yılından beri inşaat sektöründe hizmet vermektedir. Edindiğimiz iş ve malzeme bilgisini toplam tecrübe ve kalite ile birleştirerek, tecrübeli işinin ehli ustalarımız ve çözüm ortaklarımızla profesyonel ekibimizle değerli müşterilerimize hizmet vermekten kıvanç duymaktayız.

Misyonumuz
Temel Amacımız; Ürünlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerimiz için değer yaratan bir firma olmakla beraber, kurulduğumuz günden bu yana uygun fiyat ve uygulamalı model ve tasarımlarla müşterilerimize hizmet vermekten onur duyarız.

Vizyonumuz
Başlıca ilkelerimiz; güven, kalite, müşteri memnuniyeti ve sürekliliktir. ''Maksimum Hizmet-Minimum Fiyat'' ilkesiyle hizmet sunmaktan ve sizleri ''Doğru Tercih''i yaparak bu mutluluğu paylaşmaya davet ediyoruz.

Firmamızın Merkezi Ankara'da olup İstanbul ve İzmir'de de şubelerimiz bulunmaktadır.

Hizmetlerimize en küçük tadilat veya topraktan komple inşaat dahildir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Decofix Dekorasyon firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Decofix Dekorasyon firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.