Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
91 oy / 3,01 puan
Firma Yetkilisi
:
Birkan Akşit
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Ömerağa Mah. Fethiye Cad. No:38 Kat:2 Daire:86 ( Bilin Pasajı )
Kocaeli / Merkez

Mayor Web Tasarım - Hakkımızda

Kocaeli'nin İzmit Bölgesinde Web Tasarım Hayatına Başlayan, Genç Girişimlere Destek Veren, Yeni ve Parlak Zihinler ile Yenilikçi Fikirler ve Çağdaş Tasarımlar Hazırlayan Mayor Web Tasarım ailesi; İşlerinizi sanal dünyada temsil etmek için en uygun ve kaliteli tasarımlarını hizmetinize sunuyoruz.

Alanında Uzman WHİTE HAT HACKER Çalışanlarımız ile Kocaeli'de Yapılmayanı Yaparak Üst Düzey Güvenlikli Siteleri Tasarlıyoruz...

Yaratıcılık hayatımızın her alanında, özellikle web tasarımında en ön planda yer almaktadır. Genç zihinlerimizin bize sağladığı yaratıcılığı tasarımlarımıza aktarıyoruz. Böylelikle en özgün ve en güncel tasarımlarımız ile web sitelerinizi ön plana çıkartıyoruz.

Türkiye'deki Sanayii ihtiyacının %70'ini karşılayan Kocaeli'nin üretken halkından ilham alarak harcadığınız emeklerin karşılığını tam anlamıyla almanızı hedefliyoruz. Üreten gücünüze güç katmak, işlerinizin sanal olan yükünü omuzlayıp yükünüzü hafifletmek ve işlerinizi büyütmek için hizmetinizdeyiz.

Aranılan Farkındalığı Yakalamak Amacıyla, Profesyonel Kadromuz ile Hizmetinizdeyiz.


KOCAELİ WEB TASARIM OFİSİ

Aklınıza takılan sorular olduğunu biliyoruz...
Bize gelen neredeyse tüm müşterilerimizin kafasında sorular vardı.
''Bir web sitesi yaptırmak istiyorum ama...'' Diyen başlayan cümlelerin hepsi çözüm ile sonuçlandı

Etiketler

Ürünlerimiz

Mayor Web Tasarım firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Mayor Web Tasarım firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Vakumlu Çörekotlu Lor Peyniri 500 gr. Ovacık Organik Bal Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.