Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Karnaval Halı Koltuk Yıkama

2,5 star rating
27 oy / 2,89 puan
Firma Yetkilisi
:
Ceyhunbey
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Polat Cad. No:64
İzmir / Karabağlar
Karnaval Koltuk Yıkama İzmir'de tam 19 yıllık güvenin kesinlikle tek örneğidir. İzmir genelinde koltuk sandalye ve yatak yıkama hizmetleri sunmamız dışında bu alanda eğitim veren tek firma ve il genelinde 8 şube ile Kurumsal firmalara da hizmet verme özelliğini halen gururla taşıyoruz. Karnaval İzmir Koltuk Yıkama da yıkamış olduğumuz her koltukta kirler karşısında kaliteli antibakteriyel koltuk yıkama şampuanları ve son teknoloji makina ve ekipmanlar kullanarak temizlik güvencesi vermekteyiz. Koltuklarınızda çok ağır bir leke olmadığı sürece her türlü kirden rahatlıkça kurtulur hijyenik ve tertemiz koltuklara kavuşursunuz. Karnaval Koltuk Yıkama İzmir firmamızda yıkatacağınız tüm koltuk takımları solmaya, renk atmaya yırtılmaya yahut yıpranmalara karşı firmamız tarafından yüzde yüz güvencemiz altındadır.

Etiketler

Ürünlerimiz

Karnaval Halı Koltuk Yıkama firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Karnaval Halı Koltuk Yıkama firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.