Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
47 oy / 3 puan
Firma Yetkilisi
:
Hazel Dilek
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Tomtom İstiklal Cad. No:189
İstanbul / Beyoğlu

Aizen Consulting - Hakkımızda

Aizen Consulting, yeni iş kurmak isteyen, yurtdışında ticari faaliyetlerde bulunmak isteyen veya yurtdışında birlikte çalışabileceği şirketlerle irtibata geçmek isteyen girişimcilerle, sanayi şirketleriyle ve uluslararası yatırımcılarla beraber çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Müşterilerimizin faaliyetlerinin gelişmesi ve başarılı olmaları hedefimizdir. Faaliyetlerimizi üç ülkede (Türkiye, Fransa, İngiltere) aktif bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Amerika ve Afrika'daki bağlantılarımız sayesinde de geniş bir alan da bulunan ekonomik oluşumlarla iletişim halindeyiz. Bizim gibi yenilikçi, uluslararası, kadrosu güçlü kişilik özelliklerine sahip, yaratıcı, çok yönlü düşünen, alanında uzman kişilerle çalışmak istiyorsanız, bizimle irtibata geçebilirsiniz. Sizinle çalışmaktan mutluluk duyarız.

Etiketler

Ürünlerimiz

Aizen Consulting firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Aizen Consulting firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.