Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
63 oy / 2,94 puan
Firma Yetkilisi
:
Samet Sağlam
Telefon
:
Fax
:
0 212 442 12 12
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Ferit Selimpaşa Cad. Damla Apt. No:3/5 Yayla
İstanbul / Bahçelievler
DentalGroup, sağlık sektöründe 26 yıllık bir tecrübeye sahip olan Dt. Cengiz Bahçevan'ın girişimleri sonucu 1 Ocak 2008 tarihinde kurulmuştur.

Bünyesinde tedavi, oral diagnoz, periodontoloji, ortodonti, pedodonti, endodonti, protez, çene cerrahisi, implantoloji ve radyoloji hizmetlerini bulunduran DentalGroup, hasta memnuniyetini birincil amaç olarak gören uzman hekim kadrosu ve ileri teknolojiye sahip ekipmanı ile hizmet vermektedir.

DentalGroup, önümüzdeki yıllarda İstanbul'da açmayı planladığı diğer yeni kliniklerle ağız ve diş sağlığı alanında bir hizmet zinciri oluşturma hedefini taşımaktadır.

DentalGroup profesyonel yönetimi ve uzman kadrosu ile 6 gün hizmet vermektedir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Diş Doktoru Cengiz Bahcevan firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Diş Doktoru Cengiz Bahcevan firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.