Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
DM Hırdavat Vinç Hizmetleri San. ve Tic.Ltd.Şti.

3 star rating
89 oy / 3,12 puan
Firma Yetkilisi
:
Doğan Şahinbaş
Telefon
:
Fax
:
0 262 646 06 61
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Sultanorhan Mah. Eskibağdat Cad. No:14/b
Kocaeli / Gebze
DM Hırdavat olarak uygun fiyat ve zamanında teslim misyonuyla orta ve büyük işletmelere tedarikçi firma olarak hizmet vermekteyiz. Her türlü makine aksamı, el aletleri, endüstriyel boya, iş güvenliği, hidrolik pnömatik malzemeleri ve rulman satışlarımızla hizmetinizdeyiz. İstek ve dilediğimiz güvenilirliğimizi makul fiyat ve profesyonel kadromuzla pekiştirip siz sayın müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmektir.

Etiketler

Ürünlerimiz

DM Hırdavat Vinç Hizmetleri San. ve Tic.Ltd.Şti. firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

DM Hırdavat Vinç Hizmetleri San. ve Tic.Ltd.Şti. firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.