Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
33 oy / 3,12 puan
Firma Yetkilisi
:
İsmail Kaya
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Kayaşehir Merkez Mah. Seyranşehir Evleri Üst Kat Dükkanları (10. Bölge Seyranşehir Bim Yanı)
İstanbul / Başakşehir

Doğru Gelişim - Hakkımızda

Doğru Gelişim olarak; çocuk ve ergenlerin psikolojik, pedagojik, bilişsel, duyusal, duygusal, zihinsel, sosyal ve akademik gelişimlerine destek olmayı amaçlıyoruz.
Çocuklarımızın kendilerini gerçekleştirmeleri, problemlerini çözebilecek olgunluk düzeyine erişmeleri ve böylece mutlu bireyler olarak toplumsal yaşama entegre olmaları düşüncesiyle psikolojik danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

Etiketler

Ürünlerimiz

Doğru Gelişim firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Doğru Gelişim firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.