Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Kasap Nur Et Pazarı

3 star rating
15 oy / 3,13 puan
Firma Yetkilisi
:
Müfit Gültaş
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
17 Eylül Mah. Kurtuluş Cad. No:110 Kapalı Pazar Yeri Ve Yaşam Alanı Dk:16
Balıkesir / Bandırma

Kasap Nur Et Pazarı - Hakkımızda

Kasap Nur Et Pazarı Bandırma Kapalı Pazar Yerinde, dana, kuzu, tavuk ve sakatat et ürünleri satış ve kasaplık hizmetleri vermektedir. Ayrıca adaklık kuzu, koyun, koç ile kurbanlık satış ve ücretsiz kesimi yapılmaktadır.

Etiketler

Ürünlerimiz

Kasap Nur Et Pazarı firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Kasap Nur Et Pazarı firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.