Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
228 oy / 2,93 puan
Firma Yetkilisi
:
Elif Kantaroğlu
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
İstanbul Plastik lamine tüp dolum üretimine 2015 yılında başlamış, sürekli yaptığı teknolojik yatırımlarla kapasitesini, müşteri portföyünü ve kalitesini daima ileriye götürmüş olup, dünya çapında tanınmış markalara lamine tüp üreten onaylanmış önde gelen bir firma olmuştur.


Ayrıca, plastik omuz ve kapaklar konusunda sunmakta olduğumuz geniş portföyümüz müşteri taleplerine yönelik tamamlayıcı bir yer teşkil etmektedir. Lamine tüpler, deforme olmaması ve uzun ömürlü olması itibarıyla başta özellikle kişisel bakım olmak üzere gıda, kozmetik gibi birçok ürün üreticisi tarafından tercih edilen ambalaj malzemesidir.

Polietilen ve türevi hammaddelerle, ekstrüder ve kafa omuz makinelerini kullanarak ürettiğimiz plastik tüpler üzerine ofset, serigrafi, sıcak baskı, etiket kaplama ve polipropilen kapak üretmek suretiyle ürünlerini oluşturarak; kozmetik, gıda, ilaç ve kimya sektörlerine hizmet vermektedir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Otel Şampuan Tüp Şişe

Otel Şampuan Tüp Şişe

30 ml ile 80 ml otel şampuanları için firmamızla iletişime geçiniz.
Ürün Fiyatı : 0,45 TL

İlanlar

İstanbul Plastik Kozmetik Tüp Dolum ve Pet Şişe Ltd.Şti. firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09 İşkembe Temizleme Makinası-TP.07 İşkembe Temizleme Makinası-TP.05 İşkembe Temizleme Makinası-TP.03

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi firmasayfasi.com , RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması tarafından projelendirilmiştir
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.