Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Oskar Çiçek Galerisi

2,5 star rating
57 oy / 2,96 puan
Firma Yetkilisi
:
-şenol Durmaz
Telefon
:
Fax
:
0 284 214 02 64
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Edirne Çiçek Organizasyon Eski İstanbul Cad. No:86/c
Edirne / Merkez

Oskar Çiçek Galerisi - Hakkımızda

Kurulduğu tarihten bu güne kadar çiçek hazırlama ve dağıtım servisleri ile aranjman, buket, kuru çiçek, yapay çiçekler, saksı çiçekleri konusunda tamamen kendi tasarımlarından oluşan çeşitleri, Interflora seçmeleri ve talebe göre hazırlanan tanzimleri ile kalitesinden ödün vermemek üzere tek mağazasında hizmet vermektedir.
Yüksek kalitede hazırlanan ve zamanında teslim edilen her ürün yeni bir olumlu potansiyel oluşturur. Kalite politikası ile ürün ve hizmetin her aşamasında titiz bir çalışma sergileyen Oskar Çiçek Galerisi, çiçek tanzim ve dağıtımının yanında işyerleri için bitki bakımı, gelin arabalarının süslenmesi, bahçe ve çevre düzenlemelerinin gerçekleştirilmesi alanlarında da hizmet vermektedir.
Edirne Çiçek Galerisi Interflora Fleurop Dünya Çiçek Dağıtım Ağı'nın üyesidir. Kuruluşun denetimlerinde günümüze kadar Oskar Çiçek Galerisi'nden kaynaklanan herhangi bir sorun ile karşılaşılmamış, herhangi bir şikayet söz konusu olmamıştır.
Gönderen kadar alıcının da potansiyel bir müşteri olduğu ve gönderen adına vekil olarak kendilerine çiçeğin iletildiğinin bilinci ile Edirne Çiçek Galerisi kalite çemberini;
Ürünün ustaları tarafından doğru ve görsel zenginliği bulunacak biçimde hazırlanması
Zamanında ve doğru adrese teslimi için donanımlı araçların ve deneyimli personelin kullanılması
Ürünün alıcıya güler yüzlü sunuluşu
Satış bölümünün alıcı ve gönderenin mevcut yorumlarını analizi ve daha iyi hizmet için yapılması gerekenleri tespiti oluşturmaktadır.

Etiketler

Ürünlerimiz

Oskar Çiçek Galerisi firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Oskar Çiçek Galerisi firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.