Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
72 oy / 2,96 puan
Firma Yetkilisi
:
Mustafa Çetin
Telefon
:
Fax
:
0 312 395 04 41
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
21. Cad. 1392. Sok. No:20 İvedik Org. San. Böl.
Ankara / Yenimahalle
1995 yılında iş hayatına katılan firmamız, bugüne kadar pek çok projede, uzman teknik kadrosu, imalat ve montajı ile beraber en uygun çözümü ve hizmeti vermektedir.
Firmamız, üstlendiği projeleri, ihaleleri kendine büyük bir görev bilinci ile sahiplenmektedir. İmalatlarının büyük kısmını Ankara Kazan'da bulunan sanayi bölgesinde diğer bir kısmını ise İvedik Org.San. bölgesinde kurulu kendi tesislerinde gerçekleştirmektedir.
Üretimlerini uluslararası normlara uygun şekilde, teknolojik yöntemler kullanarak gerçekleştirmektedir. Bu amaçla üretimin her aşamasında etkin bir denetim sistemi oluşturmak amacı ile, kendi özgün kalite yönetim sistemini kurmuş Ve bu sistemini ISO9001-2000, CE, YERLİ MALI belgesi Kalite ve verimliliğin artırılmasına yönelik çalışmalar sistemli ve planlı bir ekip çalışmasıyla gerçekleştirilmektedir.
Firmamız, tüm projelerinde, insan güvenliğini ve işin gerekli teknik şartlarını eksiksiz yerine getirerek işlerini zamanında tamamlamayı öncelikli amaç olarak ilke edinmiştir.
Firmamız, İhracat yaptığı ülke sayısına her geçen gün yenisini ekleyerek 18 ülkeye ulaşarak sanayimize katkı yapma çabası içindedir.
2010 yılından itibaren yaptığı yatırımlarla yeni bir kalite anlayışı ve sorumluluğuyla kaliteyi ucuza mal ederek müşterilerimize en iyi hizmeti vermeye amaç edinmiştir. Servis konusunda tüm rakiplerinden daha hızlı hareket ederek müşterisinin beğenisini hep kazanmıştır.
2015 yılı kuruluşunun 20.yılı hedefleri içerisinde piyasada Mobil seyyar kumlama ve kabin kumlama makinaları diye sınıflandırılan makinalarda ise seri üretime geçmenin hazırlıklarını 2014 yılsonuna kadar bitirip yeni yıla seri üretim olarak girmeyi hedeflemektedir. Diğer hedeflerinden biri ise kabin kumlama makinalarında operatör kullanmayı kaldırmak çok kısa bir süre içerisinde de projesi hazır olan bu sistemi devreye koyacaktır.

Etiketler

Ürünlerimiz

Çetingil Makina Ltd.Şti. firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Çetingil Makina Ltd.Şti. firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.