Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Hisar Bilgi İşlem

2,5 star rating
92 oy / 2,99 puan
Firma Yetkilisi
:
Fatih Bulut
Telefon
:
Fax
:
0 262 239 34 45
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Sırrıpaşa Mah. Çavdar Caddesi No:62
Kocaeli / Derince

Hisar Bilgi İşlem - Hakkımızda

Hisar Bilgi İşlem Ltd. Şti., 1997 yılında kurulmuş olup, insan kaynaklarına, bilgiye, tecrübeye ve müşteri ile ilişkilere önem ve hassasiyet ile yaklaşan, uzun yılların vermiş olduğu deneyim ve kazanılmış tecrübeyi kurumsal bakım anlaşmaları ile müşteri portföyüyle birlikte kendine bir pazar payı oluşturmayı başarmış şirketlerdendir.

Danışmanlık Hizmetimiz ile birlikte müşterilerimizse alternatif, kaliteli ve bütçelere uygun ürünler sunmakta ve farklı ürünlerin birbirleri ile olan kıyaslamaları konusunda bilgilendirmeler vermektedir.

Birbirinden farklı onlarca sektörde, ihtiyaç sahibi müşterilerimizin, teknolojik yapısını, güvenlik sistemlerini ve alternatif yazılım-donanım ürünlerini tedarik etmek ile birlikte danışmanlık hizmeti vermek ve bu ürünleri desteklemekte ve otomasyona geçişlerini kolaylaştırıp müşterilerimiz ile yakından ilgilenmekteyiz.

Biliyoruz ki, bilgi ve donanım olarak her zaman müşterilerimizden bir adım önde olmalı ve onların ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunabilme noktasında hazır olmalıyız.

Etiketler

Ürünlerimiz

Hisar Bilgi İşlem firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Hisar Bilgi İşlem firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.