Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
96 oy / 3,15 puan
Firma Yetkilisi
:
Tolga Gelir
Telefon
:
Fax
:
0 212 476 67 34
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Yassıören Mah. Bayındır Cad. Papağan Sok. Akpınar Sanayi Bölgesi No:11
İstanbul / Arnavutköy
Kutluer Gıda Selay markası ile kırmızı ve beyaz et ürünleri ( sucuk, salam, sosis, jambon, köfte, hamburger, döner vs ) başta olmak üzere tüm gıda sektöründe endüstriyel üretimlere yönelik baharat karışımları ve gıda katkıları konusunda faaliyet göstermektedir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Kutluer Gıda Makina ve San.Dış.Tic.Ltd.Şti firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Kutluer Gıda Makina ve San.Dış.Tic.Ltd.Şti firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Vakumlu Çörekotlu Lor Peyniri 500 gr. Ovacık Organik Bal Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.