Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
FSM Grup Makina

3 star rating
56 oy / 3,09 puan
Firma Yetkilisi
:
Fatih Çamur
Telefon
:
Fax
:
0 212 670 48 06
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Keresteciler Sanayi Sitesi 12 Sok. No:2/4
İstanbul / Başakşehir

FSM Grup Makina - Hakkımızda

Ağaç işleme makinaları, marangoz makinaları, kenar bantlama makinaları, çizicili yatar daire, yatar, kompresörler, cnc makinaları, kapı üretim makinaları, şerit testere makinaları, toz emme sistemleri, minifix makinaları, delik delme makinaları, presler, dik freze, şaküllü freze, cnc işleme makinaları, kapı ebatlama, ebatlama, kapı kol kilit makinaları, kapı kol kilit menteşe makinaları, teknik servis ve yedek parça desteği.

Etiketler

Ürünlerimiz

FSM Grup Makina firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

FSM Grup Makina firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.