Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Eftalya Otel

3 star rating
46 oy / 3,02 puan
Firma Yetkilisi
:
-
Telefon
:
Fax
:
0 216 721 73 95
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Ağva Merkez Mah. Yakuplu Cad. Ağva
İstanbul / Şile

Eftalya Otel - Hakkımızda

Eftalya Otel sizlere toplamda 19 oda ile 45 kişilik kapasiteli 2 tane jakuzili ve balkonlu odalar sunmaktadır. 2 tane teras balkonlu deluxe odaları mevcuttur. Eftalya Otel'in kalan 15 odası Fransız balkonlu odalardan oluşmaktadır.

Etiketler

Ürünlerimiz

Eftalya Otel firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Eftalya Otel firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.