Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
25 oy / 3,32 puan
Firma Yetkilisi
:
-
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Atatürk Mah. Sütçü İmam Cad. No:101
İstanbul / Ümraniye
Puzzle Müzik Organizasyon ses, ışık sahne sistemleri ve müzik organizasyon alanında hizmet veren; bu hizmeti sizlere sunarken profesyonellikten ve disiplinden asla ödün vermeyen bir markadır.
Firmamız; ses, ışık, sahne ve görüntü sistemleri kiralaması ve kurulumu gibi teknik hizmetleri size sunarken, bay bayan dj hizmeti, orkestra, trio, quarted gibi canlı müzik hizmetleri, özel Show grupları gibi birçok hizmeti de de sizlere sunar.
Düğün, nişan, doğum günü, sünnet ve özel parti gibi bireysel organizasyonlarınız dışında, toplantı lansman, defile, gala geceleriniz ve tüm kurumsal şirket organizasyonlarınızda da hizmet vermekteyiz.
Özellikle düğün organizasyonları için en iyi dj kadrosuna sahip olan ve sizleri kusursuz bir eğlenceye sürükleyen Puzzle Müzik Organizasyon aşağıdaki alanlarda da sizlere hizmet vermektedir.

1. Bay ve Bayan Dj, Orkestra ve Ses Işık Sistemleri Kiralama
2. Podyum Sistemleri Kiralama
3. Mobil Jeneratör Kiralama
4. Ses Işık Podyum Görüntü Jeneratör Sistemleri Kiralama
5. Doğum Günü Parti ve Davet Organizasyonları
6. Düğün Davet Sünnet Düğünü Organizasyonları
7. Fuar ve Tanıtım Organizasyonları
8. Konser Organizasyonları
9. Mezuniyet Töreni Organizasyonları
10. Ürün Tanıtımı ve Açılış Organizasyonları
11. Bayi Toplantıları ve Kongre Organizasyonları
12. Defile Organizasyonu
13. Davul Show Hizmeti Kiralama
14. Dans Eğitimleri ve Dansçı Kiralama
Detaylı Bilgi İçin ;
0216 481 44 44
0543 424 72 55
www.puzzlemuzik.com

Etiketler

Ürünlerimiz

Puzzle Müzik Organizasyon firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Puzzle Müzik Organizasyon firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09 İşkembe Temizleme Makinası-TP.07 İşkembe Temizleme Makinası-TP.05 İşkembe Temizleme Makinası-TP.03

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi firmasayfasi.com , RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması tarafından projelendirilmiştir
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.