Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
66 oy / 2,86 puan
Firma Yetkilisi
:
Mehmet Yeşilova
Telefon
:
Fax
:
0 216 702 13 25
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Yenişehir Mah. Bakü Cad. Arma Plaza No:6/152
İstanbul / Pendik
Yıllardır lojistik mesleğini bazen kargoda, bazen depo ve antrepolarda, uzun zamandır da yurtiçi komple nakliye alanında ifa ediyoruz.
Bu sayfalarda bir yandan yapacaklarımızı, bir yandan yapıyor olduklarımızı göreceksiniz. Ama belki alışılagelmişin dışında bazen de boş sayfalar göreceksiniz ''pek yakında'' diyeceğiz ama neyin pek yakında olacağını söyleyemeyeceğiz. Bu tasarımları, uygulamaları, yöntemleri birlikte son haline kavuşturacak ortaklaştığımızda burada görünür kılacağız.
Şu anda nasıl bir zeminde işbirliği yapabiliriz?
Gelecekte hangi alanlarla işbirliğini geliştirebiliriz?
Sorularının yapabildiklerimiz bahsi bu sayfaların konusu olurken, yapacaklarımız ortak akıl meclislerinin konusu olacak.
Bu süreci birlikte tamamlayana kadar bizi desteklemenize işbirliği alanlarımızı artırmanıza ihtiyacımız var.
Şimdilik tam anlamıyla fark ettirememiş olsak da sizin de bize ve birlikte yapacaklarımıza ihtiyacınız var.

Etiketler

Ürünlerimiz

Loginn Lojistik Ticaret A.Ş. firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Loginn Lojistik Ticaret A.Ş. firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Vakumlu Çörekotlu Lor Peyniri 500 gr. Ovacık Organik Bal Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.