Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Sema Organizasyon

3 star rating
51 oy / 3 puan
Firma Yetkilisi
:
Burhanettin Tunç
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Cevatpaşa Mah. Ş. Bahtiyar Aydın Sok. No:2 D/1
İstanbul / Bayrampaşa

Sema Organizasyon - Hakkımızda

Amacınız bir dini düğün organizasyonu, semazen grubu, ilahi grubu, tasavvuf grubu, İslami nişan organizasyonu, dini nişan organizasyonu veya oğlunuza yapacağınız bir İslami sünnet organizasyonu ise doğru adrestesiniz. Sizlere en iyi şekilde hizmet sunacağımızın garantisini vermekten hiç çekinmeyiz. Tecrübeli kadro, kalite anlayışı sıralaması ile sizlere hizmet sunmaktayız.

Etiketler

Ürünlerimiz

Sema Organizasyon firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Sema Organizasyon firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.