Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
AKS Teknik Endüstriyel Ürünler

3 star rating
42 oy / 3,17 puan
Firma Yetkilisi
:
Kemal Balta
Telefon
:
Fax
:
0 212 262 66 56
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Cumhuriyet Mah. Tabya Sok. No:32/4
İstanbul / Sarıyer
AKS Teknik Endüstriyel Ürünler Sis. Otom. San. ve Tic. Ltd. Şti. uzun yıllardır Türkiye İstanbul merkezli olarak çalışmaktadır. Türkiye'nin bütün illerine statik çözümler konusunda destek vermekteyiz. Ürünlerimizin tamamı bünyemizde bulunan mühendislerin AR - GE' lerinin sonucunda ortaya çıkmıştır. Statik elektrik konusunda yüksek teknolojiyi kullanarak antistatik ürünler de size %100 çözüm oluşturmak için faaliyet göstermekteyiz.

Statik elektrik önleyiciler, anti statik bar (çubuk), statik elektrik yükleyiciler, statik kontrol cihazları, sta - rıng rulman koruyucu (motor ve mil koruyucu), ınfrared termometreler (temassız sıcaklık ölçüm cihazları), termal kamera, endüstriyel su arıtma sistemleri ve endüstriyel ürünlerin satışını yapmaktadır.

Etiketler

Ürünlerimiz

AKS Teknik Endüstriyel Ürünler firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

AKS Teknik Endüstriyel Ürünler firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.