Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
77 oy / 3,06 puan
Firma Yetkilisi
:
Muharrem Uflaz
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Sinanbey Mah. 12. Metal Sok. No:2/m
Bursa / İnegöl

Uflaz Makina - Hakkımızda

Uflaz Makina, cnc yedek parça ve makine üreticisi olup faaliyet gösterdiği ağaç işleme makinaları ve toz emici sistemleri sektöründe çalışanlarımızın katılımıyla yüksek kaliteli çözüm oluşturmakla beraber müşteri odaklı anlayışımızla ülkemiz gelişimine katkıda bulunmak sürekli gelişen büyüyen ve kar eden bir kuruluş olmaktır.

Etiketler

Ürünlerimiz

Uflaz Makina firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Uflaz Makina firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.