Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
34 oy / 3,15 puan
Firma Yetkilisi
:
Yavuz Selim Kunduz
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Yeni Mah. Tekke Cad. No:6
Çorum / Osmancık

Oceans Butik - Hakkımızda

Modern ve muhafazakar giyim tarzını benimsemiş bayanların kendi giyim tarzlarına uygun her ne ararsa bulabileceği butiğimiz zaman geçtikçe yükselen bir ivme ile moda dünyasında yerini almıştır. Var olduğu andan itibaren farklı olanın peşinden koşan müşterilerin beklentilerini karşılayan ve onları mutlu etmek için yeniliğe yeni bir bakış prensibini ilke edinmiştir. Müşteri odaklı çalışan firmamız hızlı kargo gönderimi, kargo takibi, iade ve değişim kolaylığı ve müşteri memnuniyeti konusunda öncü firma olma noktasında hızla ilerlemektedir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Oceans Butik firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Oceans Butik firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.