Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Safirkontör İletişim Hizmetleri

3 star rating
100 oy / 3,18 puan
Firma Yetkilisi
:
Safir Kontör
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Mimaroba Mah. Mustafa Kemal Bulvarı. N:8 K:1 D:6
İstanbul / Büyükçekmece
2 yıl gibi süren azimli ve sabırlı bir çalışmanın eseridir. Teknolojinin gelişmesiyle mobil aksesuar bölümünde de hizmet veren firma; TTEC, Verus, Ligovi gibi en büyük telefon aksesuarı tedarikçileriyle iş ortaklığıyla çalışmaya devam etmektedir.
Verdiği hizmetin kusursuz olmasını sağlamak için bünyesini çağrı merkezi ve online müşteri hizmetleri kadrosuyla genişletmiştir. Genel merkezi İstanbul'da olup her geçen gün kitlesini genişletmeye devam etmektedir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Safirkontör İletişim Hizmetleri firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Safirkontör İletişim Hizmetleri firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.