Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Sertürk Belgelendirme A.Ş.

3 star rating
54 oy / 3,09 puan
Firma Yetkilisi
:
Ömer Kara
Telefon
:
Fax
:
0 224 451 41 79
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Barış Mah. İkbal Sok. Atalay 11 Sitesi Kat:3 Daire:7
Bursa / Nilüfer
Serturk Belgelendirme, ISO Belgesi, CE belgesi, TSE standartları, barkod numarası, bil kod numarası, satış sonrası hizmet yeterlilik belgesi, garanti belgesi vermektedir.

Günümüzde giderek artan rekabet ortamında, şirketlerin başarmak zorunda oldukları ana hedefler vardır. Bunların içinden bazı hedefler kritiklik açısından ön plana çıkmaktadır.

- Müşteri İhtiyaçlarını Karşılayabilmek
- Maliyetleri Azaltarak, Verimliliği Arttırmak
- Yeni Ürün ve Hizmetleri Pazara Sunmak

Şirketler için artık herkesin elinden gelenin en iyisini yapması bu hedefleri yakalamak için yeterli bir çözüm olamamaktadır. İlk başta gerekli olan, herkesin ne yapması gerektiğini bilmesidir. Hedefleri gerçekleştirebilecek bir kalite sistemi Oluşturmak markalaşmakta ve kurumsallaşmakta olmazsa olmazlardandır. Tamda burada Sertürk Belgelendirme A.Ş. size yardımcı olacaktır. Kaliteli günler geçirmeniz dileğiyle.

Etiketler

Ürünlerimiz

Sertürk Belgelendirme A.Ş. firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Sertürk Belgelendirme A.Ş. firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.