Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
İstanbul Çiçekçilik

2,5 star rating
249 oy / 2,54 puan
Firma Yetkilisi
:
Yücel Sarı
Telefon
:
Fax
:
0 382 213 32 22
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Büyük Bölcek Cad. Köprü Başı No:169/a
Aksaray / Merkez
1985'den beri Aksaray merkezde hizmet vermekteyiz. Her türlü açılış ve dügün organizasyon ve peyzaj bahçe düzenleme yapılmaktadır. Tüm dünyaya çiçek gönderilir.

Etiketler

Ürünlerimiz

11 Güllü Buket

11 Güllü Buket

Bu ürün 11 gülden oluşmakta ve müşteriye en iyi şekilde sunulmaktadır.
Ürün Fiyatı : 30,00 TL

İlanlar

İstanbul Çiçekçilik firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Vakumlu Çörekotlu Lor Peyniri 500 gr. Ovacık Organik Bal Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.