Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
E-Beşik Bebek Ürünleri

3 star rating
56 oy / 3,14 puan
Firma Yetkilisi
:
Yasin Tatar
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Ceyhun Atıf Kansu Cadde No:24/9 Balgat
Ankara / Çankaya
Ürünlerin siz değerli müşterilerimize ulaştırılmasındaki azami hızımız ve titizliğimiz temel farkımız. Müşterilerimizin alışverişlerindeki güveni, şeffaflık ve samimi bir müşteri ilişkisi ise vazgeçilmezimiz.
Kalite Politikamız: Hizmetlerimizi yerine getirirken dürüstlük ilkesiyle güven ve çözüm odaklı çalışmak, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine odaklanarak hizmetlerimizi sürekli iyileştirmektir.
Misyonumuz: Müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutarak, üreticiden temin edilen, sizin ve sevdiklerinizin sağlıklı yaşaması için vazgeçilmez doğal ve bitkisel ürünleri e-beşik.com güvencesi ile siz değerli müşterilerimize en kısa zamanda ulaştırmaktır.
Vizyonumuz: Hizmetlerimizi yerine getirirken müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini koşulsuz olarak karşılayacağımızı, kalite bilinciyle nitelikli bireyler için sorumluluk üstleneceğimizi, dinamik ve yenilikçi yapımızla tüm paydaşlarımıza örnek olacağımızı taahhüt ediyoruz.

Etiketler

Ürünlerimiz

E-Beşik Bebek Ürünleri firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

E-Beşik Bebek Ürünleri firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Ocak 2020 Dönemine Ait Şans Oyunları Vergisinin Beyanı ve Ödemesi
1.2.2020 - 20.2.2020
Ocak 2020 Dönemine Ait İlan ve Reklam Vergisinin Beyanı ve Ödemesi
1.2.2020 - 20.2.2020
Ocak 2020 Dönemine Ait Elektrik ve Havagazı Tüketim Vergisinin Beyanı ve Ödemesi
1.2.2020 - 20.2.2020
Ocak 2020 Dönemine Ait Yangın Sigortası Vergisinin Beyanı ve Ödemesi
1.2.2020 - 20.2.2020
Ocak 2020 Dönemine Ait Elektrik ve Havagazı Tüketim Vergisinin Beyanı ve Ödemesi
1.2.2020 - 20.2.2020
Yeni Ürünler
Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09 İşkembe Temizleme Makinası-TP.07 İşkembe Temizleme Makinası-TP.05 İşkembe Temizleme Makinası-TP.03

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi firmasayfasi.com , RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması tarafından projelendirilmiştir
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.